°


Facebook

Piotr Grudzień porwał tłum

Cała kolejka chętnych czekała, aby rozegrać mecz z Piotrem Grudniem podczas VI Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. 25-latek nie znalazł pogromcy.

Brązowy medalista Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro był rozchwytywany przez dzieci. Wszyscy podziwiali 25-latka, który mimo swojej niepełnosprawności osiągał sukcesy w igrzyskach czy mistrzostwach świata. – Największą uwagę dzieciaki poświęciły Piotrkowi. Z jednej strony powodem zainteresowania była jego niepełnosprawność, a z drugiej umiejętności. Cała kolejka chętnych czekała, żeby zagrać z nim krótki mecz. Piotrek przywiózł ze sobą medale i koszulkę z autografem – mówi nam Maciej Chojnicki, organizator Grand Prix Piaseczna. – Z turnieju pozostał mi obraz Piotrka, który pociesza dziecko płaczące po przegranym meczu – dodaje.

Piotr Grudzień był gościem VI Grand Prix Piaseczna. A na prawdziwą gwiazdę całego cykli wyrasta Rafał Suszycki, który wygrał piąte zawody z rzędu. – W zmaganiach wzięło udział ponad 100 osób. Wśród panów ponownie najlepszy był Rafał Suszycki, który w tej edycji nie wygrał tylko w inauguracyjnym turnieju – podaje Chojnicki.

Podczas VI Grand Prix Piaseczna stali bywalcy mogli liczyć na upominki. – Przygotowaliśmy imienne kubki, kalendarze oraz słodkości. Stali bywalcy nie kryli swojego zadowolenia. To był strzał w dziesiątkę! Sam Rafał Suszycki powiedział, że od dziesięciu lat jeździ po różnych turniejach, ale takiego upominku jeszcze nie dostał – tłumaczy organizator turnieju.

Warto nadmienić, że jedną z nagród rozlosowanych podczas Grand Prix Piaseczna ufundowała Grupa WPRMedia, wydawca portalu WPRPiaseczno.pl. 

Kolejny turniej dla miłośników tenisa stołowego zostanie rozegrany 4 marca.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz