°


Pixabay

Piaseczyńskie zawody w kajakarstwie

Już 10 czerwca, czyli w najbliższą sobotę rusza trzecia edycja Amatorskich Zawodów w Kajakarstwie. Odbędą się one na terenie Górek Szymona w Piasecznie.

– Te unikalne pod wieloma względami zawody to niesamowite wyzwanie sportowe dla każdego. Urokliwe miejsce jakim są „Górki Szymona” i sportowo-rekreacyjna atmosfera sprawią, że będziecie chcieli zawitać do nas w kolejnych edycjach – informuje piaseczyński magistrat.

Dokładnym miejscem zmagań będzie zbiornik wodny AMO. Przygotowano cztery tory, na których zostanie rozegranych siedem rund, zarówno z udziałem kobiet jak i mężczyzn. Na dystansie 200 metrów będzie można wziąć udział aż w pięciu konkurencjach: jedynki męskie, jedynki żeńskie, duety męskie, duety żeńskie oraz duety mieszane (jedna kobieta, jeden mężczyzna). – Dystans 800 metrów jest tzw. konkurencją open czyli dowolna dwójka. Zawody zakończą się sztafetą 4 x 200 metrów, składającą się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn – czytamy na stronie www.piaseczno.eu.

Ale same wodne zmagania to nie wszystko! Przygotowano również atrakcje na lądzie: sportowa strefa SPA, ogródek gastronomiczny, dmuchańce, przejażdżki na kucach i wiele więcej. Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym koszulkę, numer startowy, napój izotoniczny, batona, a nawet okolicznościowy gadżet i atrakcyjne kupony zniżkowe. Standardowo pierwsze trzy miejsca będą nagrodzone statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi.

Warunkiem przystąpienia do zawodów jest ukończenie 18 roku życia. Więcej informacji znajdziecie TU.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz