°


Facebook

Ostatnia prosta na drodze do finału

W Piasecznie emocje sięgną zenitu. 6 maja odbędzie się IX turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Dla wielu zawodników to ostatnia szansa, aby wywalczyć awans do czerwcowego TOP 12.

Żarty się skończyły. Niektórzy mogą spać spokojnie i szykować formę na czerwcowy finał. Tak jak Iwona Kopiec, Damian Świerczek czy Rafał Suszycki, którzy pewnie prowadzą w swoich kategoriach. Przez wielu zawodników mocno pożądane będzie 12. miejsce. Ostatnie gwarantujące awans do TOP 12. Różnice punktowe są naprawdę niewielkie i wszystko może się zdarzyć. W kategorii open Karolina Sadowska ma 82 punktów, a zajmujący 13. lokatę Paweł Gałecki o cztery mniej.

Będzie walka, a więc muszą pojawić się upominki. W tym względzie, po raz kolejny, organizatorzy są znakomicie przygotowani. – Mamy wiele ciekawych upominków dla uczestników. Zapewne największym zainteresowaniem będą cieszyły się koszulki z autografami dwóch bardzo utytułowanych zawodniczek – Natalii Partyki i Katarzyny Grzybowskiej-Franc – mówi nam Maciej Chojnicki, organizator Grand Prix Piaseczna.

6 maja w piaseczyńskiej sali GOSiR ponownie zjawi się Jagoda Smoleńska. Wykład z psychologii sportu na stałe wpisał się w program Grand Prix. Idea zakłada przekazanie rodzicom wiedzy na temat tego, jak właściwie postępować z dzieckiem uprawiającym sport.

Początek Grand Prix Piaseczna o 9.30. O 10.00 rywalizację rozpoczną dzieci i juniorzy, godzinę później kobiety. Z kolei zmagania wśród mężczyzn i w kategorii open ruszy o 13.00. Zapisy pół godziny przed startem danej grupy.

Patronat medialny nad turniejem Grand Prix Piaseczna objął portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz