°


Facebook

Najlepsi z najlepszych powalczą o triumf

Finał kilkumiesięcznych zmagań w Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. 3 czerwca o 10.00 zawodnicy zagrają w turnieju TOP 12.

To będzie prawdziwa wisienka na torcie i sportowa rywalizacja najwyższych lotów. W sali GOSiR spotkają się najlepsi z najlepszych. Ponad 330 zawodników zaprezentowało się w dziewięciu turniejach Grand Prix Piaseczna. W wielkim finale, czyli TOP 12 wystąpi po 12 najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej.

Na uwagę zasługuje Rafał Suszycki, który wśród mężczyzn wygrał aż osiem turniejów! Trzema triumfami może pochwalić się Damian Świerczek (open). Ale ostatnie turnieje to także zacięta walka o awans do TOP 12. Rzutem na taśmę w finale znalazł się Jacek Brzeski (open), który w maju powiększył swój dorobek o 14 punktów. Ciekawa sytuacja wśród juniorów. Przed TOP 12 Adam Plasek i Jakub Wyrzykowski mają po tyle samo punktów (212)!

Co warto podkreślić, triumf w TOP 12 nie jest równoznaczny z wygraniem całej edycji Grand Prix Piaseczna. – TOP 12 to turniej mistrzowski, w którym spotykają się najlepsi na przestrzeni całej edycji imprezy. Dlatego też sumujemy wyniki z wszystkich zawodów i na tej podstawie wyłonimy triumfatorów – wyjaśnia Maciej Chojnicki, organizatorów zawodów.

Na najlepszych czekają nagrody. Jedną z nich ufundowała Grupa WPRMedia, wydawca portalu WPRPiaseczno, który jest patronem medialnym Grand Prix Piaseczna.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz