°


mc-sport.com.pl

Nagrody czekają na najlepszych

Zacięte pojedynki, wspaniałe wymiany, sportowe emocje i nagrody – tak ma wyglądać turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym, który odbędzie się 3 grudnia. Zmagania będą traktowane jako Otwarte Mistrzostwa gminy Piaseczno.

Wszystko jest już niemal dopięte na ostatni guzik. Rywalizacja odbędzie się w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci, juniorów, kobiet, mężczyzn i open. Zawodnicy będą rywalizować na 16 stołach. Początek rywalizacji w sali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 już o 10.00. Zapisy pół godziny wcześniej. – Sytuacja opanowana, jesteśmy gotowi do rozpoczęcia rywalizacji – zapewnia Maciej Chojnicki, jeden z organizatorów i trener UKS Return Piaseczno.

Na najlepszych zawodników czekają nagrody. W puli znalazły się m.in. vouchery do restauracji, sprzęt do tenisa stołowego, puchary, medale, dyplomy czy wejściówki na fitness. – Myślę, że w całym województwie mazowieckim nie ma tak dobrze przygotowanego turnieju na poziomie amatorskim. Na zawodników czeka wiele nagród. Cenne jest wsparcie, które otrzymujemy ze strony gminy Piaseczno oraz naszych sponsorów – mówi Chojnicki.

Tradycją stało się, że podczas Grand Prix można spotkać gwiazdę tenisa stołowego. Tym razem organizatorzy zaprosili Roberta Florasa. Zawodnik 3S Polonii Bytom to mistrz Polski w grze podwójnej i mieszanej oraz brązowy medalista mistrzostw kraju z 2013 roku. Swego czasu Floras grał w Bogorii Grodzisk Mazowiecki, z którą dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.


JAKUB MAŁKIŃSKI
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz