°


Return Piaseczno Facebook

Mistrzowie zostali wyłonieni

Wielka tajemnica piaseczyńskiego Grand Prix w tenisie stołowym została wyjaśniona. Iwona Kopiec, Mateusz Burakowski, Adam Pląsek, Rafał Suszycki i Damian Świerczek – to najlepsi z najlepszych.

10 ciężkich turniejów, w których trzeba było wspiąć się na wyżyny, aby pokonać rywali i własne słabości. Wszyscy walczyli awans do wielkiego finału, czyli TOP 12. W sobotę (3 czerwca) najlepsi zameldowali się w sali GOSiR przy ul. Sikorskiego i rozpoczęli wielkie granie. Ale najpierw... – Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy i wspólnie zrobiliśmy sobie zdjęcie – mówi nam Maciej Chojnicki, organizator Grand Prix Piaseczna.

Finałowa rozgrywka była wisienką na torcie. Dla najlepszych dwunastu z zawodników z każdej kategorii, występ w TOP 12 to nagroda za ciężką pracę. Zgodnie z zasadami, wygrał ten, kto przez całe Grand Prix uzbierał najwięcej punktów. – Obyło się bez niespodzianek, ale pod względem sportowym turniej stał na wysokim poziomie. Nie brakowało walki i zaciętej rywalizacji, jednak triumfowali faworyci – przedstawia Chojnicki.

Nie brakowało nagród, wyróżnień i podziękowań. XIX edycja Grand Prix Piaseczna przeszła do historii. – Jestem bardzo zadowolony z tego, co zrobiliśmy. To pierwszy duży turniej, który organizowałem. Nie wiedziałem, czy wszystko wypali i ludzie będą zainteresowani imprezą. Udało się! Mimo sporej propozycji turniejów, u nas frekwencji nie brakowało. W zawodach startowali medaliści mistrzostw województwa czy gracze mający za sobą występy w I lidze – wyjaśnia Chojnicki.

Czekamy zatem na kolejną edycję. – Startujemy we wrześniu! – zapowiadają organizatorzy.

Patronem medialnym Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym był portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz