°


Bogoria Grodzisk Mazowiecki Facebook

Mistrz Polski odwiedzi Piaseczno

Organizatorzy Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym przygotowali prawdziwą bombę! 1 kwietnia gościem turnieju będzie indywidualny mistrz Polski Daniel Górak. – To nie primaaprilisowy żart – zapewniają organizatorzy.

Miłośnikom tenisa stołowego nie trzeba przedstawiać Daniela Góraka. W zeszłym roku gracz Bogorii Grodzisk Mazowiecki w parze z Jakubem Dyjasem wywalczyli srebrny medal mistrzostw Europy. Górak stale powiększa swój dorobek medalowy. Podczas mistrzostw Polski w Częstochowie triumfował w grze indywidualnej i podwójnej. Teraz będzie gościem kwietniowego Grand Prix Piaseczna. – Ostatnie występy Daniela potwierdzają jego klasę. Nie trzeba nic dodawać, ale... dla uczestników mamy kolejną niespodziankę. Odwiedzi nas również zawodnik, który na mistrzostwach Polski nieźle namieszał. Razem z Górakiem poprowadzą rozgrzewkę, zagrają mecz pokazowy i będą do dyspozycji naszych graczy – przedstawia Maciej Chojnicki, organizator Grand Prix Piaseczna.

Po raz kolejny w piaseczyńskiej sali GOSiR odbędzie się wykład. Podczas poprzedniej edycji rodzice z zaciekawieniem słuchali psycholog Jagody Smoleńskiej i mieli mnóstwo pytań. Wykład miał trwać 45 minut, ostatecznie skończył się po 1,5 godziny! – Chcemy edukować rodziców młodych sportowców. Nie chodzi tylko o tych, których dzieci trenują tenis stołowy, ale i inne dyscypliny. 1 kwietnia o 10.00 odbędzie się wykład „Efektywna komunikacja z dzieckiem uprawiającym sport” – podaje Chojnicki.

Organizatorzy zadbali również o ciekawe nagrody. – Wśród uczestników zostaną rozlosowane koszulki Wang Zeng Yi i Pawła Fertikowskiego. Chcę dodać, że patronat na naszą imprezą objął burmistrz Piaseczna. Robimy wszystko, żeby nasza impreza stale się rozwijała – tłumaczy organizator turnieju.

Początek zmagań o 10.00. 

Patronat medialny nad turniejem Grand Prix Piaseczna objął portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz