°


lesznowola.pl

Lesznowola partnerem meczu PlusLigi

Szykują się wielkie emocje siatkarskie w warszawskiej hali Torwar. 4 lutego zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy stołeczną AZS Politechnika – Skra Bełchatów. Co ciekawe, partnerem meczu jest gmina Lesznowola.

Polska jest siatkarską potęgą. Na początku XXI wieku triumfy święciła żeńska kadra, która sięgnęła po dwa złote medale mistrzostw Europy. Później do głosu doszła męska reprezentacja Polski. Biało-czerwoni zdobyli mistrzostwo świata w 2014 roku, a także wywalczyli mistrzostwo Europy i wygrali Ligę Światową. Również akcje polskich klubów stoją wysoko. Trzeba podkreślić znaczenie polskich kibiców, których doping i żywiołowość robią uznanie na całym świecie.

Na siatkówkę stawia również Lesznowola. Gmina jest partnerem spotkania PlusLigi pomiędzy AZS Politechniką Warszawską a Skrą Bełchatów. – Upowszechniamy sport w gminie Lesznowola. Współpracujemy z Politechniką Warszawską i jesteśmy partnerem najbliższego meczu – mówi nam Rafał Skorek, dyrektor Centrum Sportu w gminie Lesznowola.

Z bliska poczynania siatkarzy Politechniki i Skry będą obserwować miłośnicy siatkówki z Lesznowoli. – Otrzymaliśmy 128 biletów na spotkanie. Przekazaliśmy je do szkół i nasze dzieci pojadą na mecz. Będzie to dla nich duże przeżycie. W ten sposób promujemy sport i staramy się zainteresować dzieci, a także rodziców. Warto dodać, że zawodników Politechniki i Skry na mecz wyprowadzą dzieci z Lesznowoli – podaje Skorek.

Spotkanie AZS Politechniki ze Skrą Warszawa zostanie rozegrane 4 lutego w stołecznej hali Torwar.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz