°


mat. organizatora

Konstancin Cup za nami

170 zawodników, 17 zespołów i niezliczona ilość emocji – tak w skrócie można opisać Turniej Piłki Nożnej Konstancin Cup, który odbył się w miniony weekend.

Trzecia edycja konstancińskiego turnieju przeszła oczekiwania nawet samych organizatorów i to nie tylko pod względem liczby uczestników. Turniej jest tak popularny, że zgłaszają się do niego drużyny z innych powiatów. – Turniej zaczyna wychodzić poza powiat piaseczyński. Kilka drużyn dojechało z dość daleka: Radom, Warka, Kozienice. Rekordzistą był „Zryw Dalanówek”, bo przyjechał aż z Płońska, odległego o ponad 120 kilometrów – podkreślają organizatorzy.

Jak przebiegały zawody? Rozgrywki wystartowały o godz. 9.00. Początkowo drużyny zostały podzielone na cztery grupy. Z każdej z nich do fazy ćwierćfinałowej awansowały po dwa zespoły.

Rozgrywki ćwierćfinałowe ruszyły o godz. 16.00. Do tej fazy awansowali:THC Opacz, Alko Flow, FC Amatorzy, Młode Wilki, GJ Warka, 13 Dzielnica, Rembet SRS Zamienie. Walka była zaciekła. Do fazy finałowej awansowały drużyny: Alko Flow Rembet, Fc Amatorzy i GJ Warka.

W pierwszym półfinale Alko Flow pokonało FC Amatorzy 2:0. Najwięcej emocji przyniósł drugi półfinał. Ten zakończył się remisem 1:1. O tym kto awansuje do ostatecznej rozgrywki zadecydowały... rzuty karne. GJ Warka musiał uznać wyższość piłkarzy Rembetu. W meczu o 3 miejsce Amatorzy przegrali z GJ Warka 1:2, a finał to zwycięstwo Rembetu z Alko Flow 1:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Borowski - Rebmet. Król strzelców z 9 trafieniami Paweł Grodzki - GJ Warka. Najlepszy Bramkarz Piotr Kalbarczyk – Alko Flow.

Jak zawsze wielkie podziękowania dla wszystkich parterów naszych zwodów: Firmy EL-COM Polska, Marce Lirene, Marce Dolina Czerska - 100% naturalne, tłoczone soki NFC, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, wpi24.net, Kurier Południowy i WPRPIASECZNO.pl – podkreślają organizatorzy.

 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz