°


polandbike.pl

Kolarski bój w Górze Kalwarii

Miłośnicy jazdy na rowerach górskich szykują sprzęt i przygotowują się do szóstego etapu Lotto Poland Bike Marathon, który odbędzie się 28 maja w Górze Kalwarii.

Wyścig cieszy się niesłabnącą popularnością. Lotto Poland Bike Marathon zawita do Góry Kalwarii już po raz dziewiąty. Uczestnicy muszą przygotować się na walkę nie tylko z rywalami, ale i z własnymi słabościami. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie dystans. Do wyboru: MAX (57 km), MINI (27 km) i FAN (7 km), który przygotowano z myślą o uczniach szkół podstawowych. Z kolei na terenie Miasteczka Poland Bike swoich sił będą mogli spróbować najmłodsi (2-4 i 5-6 lat) w zmaganiach Mini Cross.

Z pewnością kolarze poczują atmosferę wielkiego święta. Finisz prowadzi po bruku niczym na słynnym wyścigu Paryż-Roubaix. – Malownicza trasa została wytyczona m.in. przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta szóstego etapu Lotto Poland Bike Marathon 2017 znajdą się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego – podają organizatorzy.

Biuro zawodów będzie czynne w sobotę (27 maja) w godzinach 17.00-19.00 i w niedzielę (28 maja) od 8.30 do 12.00. W Miasteczku Poland Bike udostępniony zostanie bezpłatny serwis rowerowy. Start Mini Cross o 10.45, następnie zaplanowano rywalizację na dystansie FAN, zaś o 12.30 MAX i MINI.

Zapisy do udziału w Lotto Bike Marathon prowadzone są tu


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz