°


materiały organizatora

Gwiazdy rozbłysnęły w Piasecznie

Daniel Górak i Marek Badowski uświetnili piaseczyńskie VIII Grand Prix w tenisie stołowym. Siódmy triumf zapisał na swoim koncie zapisał Rafał Suszycki.

Impreza zyskała renomę i cieszy się stałym zainteresowaniem, a sama rywalizacja nie schodzi poniżej pewnego poziomu. W kwietniowej edycji Grand Prix wzięło udział blisko 100 zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. Co warto podkreślić, do Piaseczna zjeżdżają gracze z ościennych miejscowości i zwracają uwagę na fantastyczną atmosferę.

Organizatorzy nie zapominają o atrakcjach, co działa na wyobraźnię najmłodszych, ale i starszych. Tym razem uczestnicy mogli stanąć oko w oko ze swoimi idolami, czyli mistrzem Polski w grze indywidualnej Danielem Górakiem i wicemistrzem Markiem Badowskim. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami tenisa stołowego, a przy okazji zamienić z nimi kilka słów.

Niezaprzeczalną gwiazdą Grand Prix Piaseczna jest Rafał Suszycki, który wygrał siódmy turniej z rzędu. Po raz czwarty triumfowała Alicja Walasek, czym potwierdziła swoją dominację i umocniła się na czele klasyfikacji generalnej wśród pań. Mateusz Burakowski (dzieci) i Adam Pląsek (juniorzy) zanotowali trzeci triumf.

Podczas kwietniowej edycji imprezy nie zabrakło nagród. Jedną z nich ufundowała Grupa WPRMedia, wydawca portalu WPRPiaseczno.pl.

Ostatni turniej Grand Prix Piaseczna zostanie rozegrany 6 maja. Z kolei 3 czerwca odbędzie się wielki finał tenisowej imprezy.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz