°


pixabay

Frog Race we wrześniu

Kolejne wyzwanie przed biegaczami z Piaseczna i okolic. 3 września odbędzie się IX edycja biegu Frog Race. Ruszyły zapisy.

Do wyboru, do koloru – tak należy streścić Frog Race. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Na starcie pojawią się krasnale, czyli pociechy urodzone w 2010 roku i młodsze. Dla nich przewidziano rywalizację na 100 metrów. Im starsze dzieci, tym dystans dłuższy. 11-latkowie i starsi będą rywalizować na dystansie 800 metrów, a 14-latkowie na 1000 metrów.

Głównym smaczkiem biegowej rywalizacji będą zmagania na 5 i 10 kilometrów. Organizatorzy nie zapomnieli o uprawiających nordic walking. Na nich czeka 5-kilometrowy dystans. Start i meta biegu zostaną zlokalizowane na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, na obiekcie Zimne Doły w Żabieńcu.

Frog Race to impreza dla całej rodziny i ciekawy sposób na spędzenie niedzieli. Od lat impreza cieszy się ogromną promocją. To znakomita promocja aktywności fizycznej, a także pięknego Parku Chojnowskiego. Podczas IX edycji Frog Race nie zabraknie atrakcji w postaci stoisk wystawowych i występów artystycznych.

Bieg główny rozpocznie się o 12.00. Rywalizacja krasnali startuje o 10.30. Trwają zapisy do udziały w biegu, formularz dostępny jest tu


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz