°


UKS Return Piaseczno

Emocje, nagrody i wysoki poziom

Grand Prix Piaseczna to wyzwanie dla miłośników tenisa stołowego. W grudniowej edycji wystartowało 100 uczestników, którzy już czekają na kolejną odsłonę zmagań.

Podczas turnieju można poczuć sportową atmosferę i sprawdzić się w rywalizacji z gwiazdą. Tym razem w Piasecznie gościł Robert Floras, który zdobywał medale mistrzostw Polski w grze podwójnej i mieszanej. Dla młodych adeptów ping ponga pojedynek z gwiazdą jest spełnieniem marzeń. Dodatkowo Floras rozlosował wśród uczestników nagrody.

Nie da się ukryć, że poziom Grand Prix idzie w górę. – W kategorii open zaprezentowali się zawodnicy, którzy występują w II lidze. We wcześniejszych turniejach swoich sił próbowali grający w III lidze. Tym samym poziom rywalizacji zwiększył się i można było obserwować ciekawe spotkania – mówi nam Maciej Chojnicki, trener UKS Return Piaseczno.

Organizatorzy są zadowoleni z efektów grudniowej edycji imprezy. – Wszystko odbyło się zgodnie z planem. W turnieju wzięło udział 100 uczestników, na których czekały nagrody. Udało się „ściąć” jedną głowę. Zakończyła się seria Damiana Świerczka, który trzy razy z rzędu wygrał rywalizację w kategorii open. Tym razem doszedł do finału, ale tam lepszy okazał się Daniel Draczka – podaje Chojnicki.

Kolejne emocje już 7 stycznia. Tym razem gościem specjalnym Grand Prix będzie Paweł Fertikowski, który obecnie gra w I-ligowej Spójni Warszawa. Tenisista ma za sobą problemy zdrowotne spowodowane kontuzją biodra. W barwach stołecznego klub ma wrócić do optymalnej dyspozycji. Niebawem swoje umiejętności Fertikowski zaprezentuje w Piasecznie.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz