°


Bogoria Facebook

Czas na mistrzowską rozgrywkę

Ósmy turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym będzie wyjątkowy. Przy stole pojawią się finaliści tegorocznych indywidualnych mistrzostw Polski, czyli Daniel Górak i Marek Badowski.

Nie wszyscy dowierzają, że mistrz i wicemistrz kraju w tenisie stołowym zjawią się Piasecznie. Swoje robi data. VIII Grand Prix odbędzie się 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Organizatorzy zapewniają, że to nie żaden psikus, lecz ogromna atrakcja. Mecz Góraka i Badowskiego to gwarancja świetnych i efektownych zagrań oraz wielu emocji.

Rywalizacja graczy z Grodziska i Bydgoszczy będzie wisienką na torcie Grand Prix, w którym regularnie występuje ponad 100 uczestników. Po raz kolejny sala GOSiR wypełni się miłośnikami tenisa stołowego. Gracze powalczą o kolejne punkty w klasyfikacji generalnej. Fenomenalną dyspozycję utrzymuje Rafał Suszycki, który wygrał sześć razy zmagania w kategorii open. Czy 1 kwietnia zanotuje siódmy triumf?

Podczas marcowego turnieju organizatorzy wprowadzili nowy element w postaci wykładu z psychologiem sportu. Miał trwać 45 minut, a skończył się po 1,5 godziny.  – Chcemy edukować rodziców młodych sportowców. Nie chodzi tylko o tych, których dzieci trenują tenis stołowy, ale i inne dyscypliny. 1 kwietnia o 10.00 odbędzie się wykład „Efektywna komunikacja z dzieckiem uprawiającym sport”  – prezentuje Maciej Chojnicki, organizator Grand Prix Piaseczna.

Na uczestników VIII Grand Prix czekają atrakcyjne nagrody, wśród których jest m.in. koszulka Wang Zeng Yi. Początek zmagań o godz. 10.00.

Poniżej szczegółowa rozpiska turnieju:

Dzieci startują o 10:00 – zapisy od 9:00 do 9:30
Kobiety startują o 11:00 – zapisy do 10:30
Mężczyźni i Open startują o 13:00 – zapisy od 12:00 do 12:30

Patronat medialny nad turniejem Grand Prix Piaseczna objął portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz